[-Underground Bulgaria-]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Да си направим наш си сапунен сериaл:)

+11
Lill'froG
Vallez
[ .Miss.] [ .Plas†ic. ]
Jesus on extasy
Milenitta
Gabaro
nochalga
_vrgn_lola_
LOGOS
death-thrashar
Баба Яга
15 posters

Страница 7 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 7 Empty Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by Баба Яга Чет 28 Яну 2010 - 7:05

First topic message reminder :

Хайде да се позабавляваме и,да си направим наш си сапунен сериал.Всеки ще добавя по нещо,а героите естествено ще сме самите ние.
Баба Яга
Баба Яга
UNDERUser

Confused
Чист Брой мнения : 73
Join date : 15.01.2010
Age : 40
Местожителство : Варна

https://underbg.bulgarianforum.net/forum-f11/topic-t2-30.htm#1466

Върнете се в началото Go down


Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 7 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by death-thrashar Вто 2 Мар 2010 - 17:59

necrobutcher изведнъж става неспокоен и отива до тоалетната а там звъни по телефона:
здрасти крокодил, сега ме чуй, трябва да подготвя едни документи за прехвърляне и едни разрешителни за строеж. от теб искам следното, понеже тоя боклук драго държи дъщеря ми и смята да се свърже с мен за да му дам документите за клуба и разрешителните за строеж искам ти да си на линия, тоест ще те държа в течение какво да правиш, но основното е когато някой тръгне да прибира документите да го заловиш и да ми го доведеш който и да е той. ще го накарам чарвата си да изяде, но един идиот няма да ме прави за смях.

затваря телефона, след което започва да си мисли кой от неговите хора е предател, учевидно има предател щом въпросният драго винаги знае всичко, но кой е той?

след тези размисли отново се връща в стаята при любков.
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 7 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by Vallez Вто 2 Мар 2010 - 18:53

*Любков оглежда с интерес стаята в която се намира, донякъде от чисто любопитство, донякъде и воден от професионалното - да търси най-дребните детайли, които биха пробудили съмнение*

Бих сръбнал едно малко уиски. "Дива коза" ако имате. Малко съм под напрежение. Като ви гледам вас, вие също имате нужда от едно. Всичко наред ли е? Изглеждате притеснен, а и без да искам ви чух да викате нещо по телефона. Нещо за някакво строителство и заведението ви. Толкова бързо ли задействахте нещата по реставрацията на старата сграда? Нямате ли по-сериозни проблеми, за които да се тревожите? - Дъщеря ви?(напомни с лека укорителна нотка в гласа си). Имам намерение, да започнем да подслушваме телефоните ви, та ако Драго пак се обади, да можем да го засечем. За това обаче, ни трябва вашето съгласие, което съм сигурен, че бихте ни дали. Това все пак е дъщеря ви.
Vallez
Vallez
UNDERUser

Lonely
Титла : sXe
Чист Брой мнения : 144
Join date : 09.12.2009

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 7 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by death-thrashar Вто 2 Мар 2010 - 20:08

necrobutcher донесе 2 уискита, а след това каза:
за момента не искам да ми се подслушват телефоните, но и това ще стане в скоро време и ще ви уведомя когато го реша.
относно строителството което сте чул да викам, това не е за реставрация на сградата а за съвсем други неща, строя хотел в софия и ми се обадиха приятели които движат нещата по този строеж и затова говорихме за такива работи.
любков, какво ви тревожи вас? аз определено си имам ядове с дъщеря си или по-точно с всичко което се случва като цяло. но вие защо сте под напрежение? и на вас ви звъннаха по телефона, и аз съм наблюдателен, трябва ли да знам нещо което не искате да ми кажете?
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 7 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by Vallez Вто 2 Мар 2010 - 20:30

Е, щом питате, ще ви кажа.
Обади се Борисов, Генерал-лейтенант Борисов. Иска да ме види в кабинета си. Чесно казано съм леко притеснен. Борисов не звъни на никого лично, ако е за добро. А и тонът му. Чудя се къде ли съм сгафил.
*Изпива уискито на един дъх, благодари, качва се в патрулката и отпрашва директно към Дирекцията на МВР. По пътя си мисли "Този necrobutcher! Как може да отлага подслушването на телефона си, когато живота на дъщеря му е в опасност?! Крие нещо, и се опитва да го потули преди да съм го надушил! И съм сигурен че спомена нещо за заведението което гръмна и за строеж в едно изречение и, че няма никакъв хотел в София."
Vallez
Vallez
UNDERUser

Lonely
Титла : sXe
Чист Брой мнения : 144
Join date : 09.12.2009

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 7 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by death-thrashar Вто 2 Мар 2010 - 21:06

necrobutcher си мисли наистина защо борисов ще го вика? трябва да се спреателя с тоя любков, може да ми е от полза. не ми харесва само че души наоколо, но за момента не е открил нищо.
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 7 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by LOGOS Сря 3 Мар 2010 - 14:41

Телефона на necrobutcher звъни. Компютърен глас:
"Драго ми е. Довечера в полунощ на ъгъла на Цум до входа на метрото. Ела сам с документите. Драго ми беше. Драго. "
Шум от модем....
LOGOS
LOGOS
Administrator

Undering
Титла : [-ЪндъР-]
Бан Брой мнения : 341
Join date : 05.12.2009
Age : 35
Местожителство : Варна мн. ясно

http://chigot.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 7 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by death-thrashar Сря 3 Мар 2010 - 16:55

necrobutcher звъни на своя човек крокодила:
така, значи да имаш готовност довечера в полунощ на ъгъла на цум до входа на метрото, но искам да си незабележим, толкова да си незабележим, че когато някой дойде да прибере шибаните документи да го хванеш и тогава наполовина сме спечелили войната. тоя драго няма да излезе по умен от мен, ще го хвана каквото и да става.
затваря телефона и си мисли:
сега вече ми падна нищожество, краят ти е близо.
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 7 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by LOGOS Сря 3 Мар 2010 - 18:39

Точно полунощ е телефона на звъни. Компютърен глас:
"Драго ми е. Сложи документите в кофата и отстъпи 3 крачки в страни. Драго ми беше. Драго. "
Шум от модем....
LOGOS
LOGOS
Administrator

Undering
Титла : [-ЪндъР-]
Бан Брой мнения : 341
Join date : 05.12.2009
Age : 35
Местожителство : Варна мн. ясно

http://chigot.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 7 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by death-thrashar Сря 3 Мар 2010 - 19:04

necrobutcher слага документите в кофата а неговият човек внимателно се е скрил и дебне за да хване този който ще ги прибере. necrobutcher отстъпва и сърцето му лудо трепери, той е доста развълнуван и притеснен от ситуацията.
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 7 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by LOGOS Чет 4 Мар 2010 - 12:12

След 5 минути по булеварда се задават 10-тина автомобила с ненормално силна музика. Спират на червен светофар и продължават. След като шумотевицата отминава necrobutcher проверява кофата и остава втрещен, когато вижда, че документите липсват. От метро станцията излиза Геновева. Облечена в разкошна рокля и в перфектно здраве.
LOGOS
LOGOS
Administrator

Undering
Титла : [-ЪндъР-]
Бан Брой мнения : 341
Join date : 05.12.2009
Age : 35
Местожителство : Варна мн. ясно

http://chigot.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 7 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by death-thrashar Чет 4 Мар 2010 - 12:27

necrobutcher се затичва към геновева, неговият човек също изкача, хващат момичето и бързо изчезват от мястото на срещата.
геновево, дъщеря си ми, но искам отговори, веднага и не подлагай търпението ми на изпитание! кой по дяволите е драго, защо трябваше да прехвърлям документи на твое име, въпреки че оня, който нарича себе си драго беше иазигран от умната ми главица, но няма значение. веднага говори, иначе незнам!

necrobutcher е много доволен, понеже той единствен знае че документите които в същност остави в кофата са фълшиви и този който ги взе е прецакания.
той вече ухилен си налива чаша с уиски, знаеки че на половина както той по рано се беше изразил спечели войната.
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 7 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by _vrgn_lola_ Чет 4 Мар 2010 - 19:35

шефе съжалявам да дългото отсъствие, но пообиколих с тира и покрих всички далавери.. сега сме абсолютно чисти за пред полицията. също така се погрижих да няма свидетели.
_vrgn_lola_
_vrgn_lola_
UNDERUser

Sweet tooth
Чист Брой мнения : 179
Join date : 14.12.2009

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 7 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by Vallez Чет 4 Мар 2010 - 21:48

Главен дознател Любков пристига в дирекцията на МВР, и чака пред кабинета на Генерал-лейтенант Борисов.
Vallez
Vallez
UNDERUser

Lonely
Титла : sXe
Чист Брой мнения : 144
Join date : 09.12.2009

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 7 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by death-thrashar Чет 4 Мар 2010 - 21:50

чудесно цура, направо прекрасно!
само още едно нещо трябва да се направи и всичко ще е тип топ, а именно първо ще скрия добре геновева, ще я изпратя в друг град далече оттук. и второто е че трябва да приключа с най-големия си враг веднъж завинаги. междувременно трябва да се обадя на любков от полицията да спрат издирването на дъщеря ми.

necrobutcher набира телефона:
господин любков, здравейте, как сте? спрете издирването на щерка ми, днес тя се появи жива и здрава при мен.
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 7 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by Vallez Чет 4 Мар 2010 - 23:14

Здравейте! В момента чакам пред кабинета на г-н Борисов, да ме приеме. За дъщеря ви - отлично! Издирването й ще го спрем, но издирването на Драго не! Не се знае коя може да е следващата му жертва. Трябва да го спрем!
Vallez
Vallez
UNDERUser

Lonely
Титла : sXe
Чист Брой мнения : 144
Join date : 09.12.2009

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 7 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by Баба Яга Пет 5 Мар 2010 - 2:42

Северина се събужда в болнична стая,не знае коя е и,как е попаднала там.....
Баба Яга
Баба Яга
UNDERUser

Confused
Чист Брой мнения : 73
Join date : 15.01.2010
Age : 40
Местожителство : Варна

https://underbg.bulgarianforum.net/forum-f11/topic-t2-30.htm#1466

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 7 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by Jesus on extasy Пет 5 Мар 2010 - 8:51

*Геновева категорично отказва да съдейства на баща си. Не продумва и думичка. Единствената и мисъл е,че иска отново да се върне при Спас...а може би по-скоро иска да е близо до Драго... каквото и който и да е той... тя го иска! иска ги и двамата!*
Jesus on extasy
Jesus on extasy
UNDERUser

Apelike
Чист Брой мнения : 76
Join date : 25.01.2010
Age : 31
Местожителство : Varna

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 7 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by death-thrashar Пет 5 Мар 2010 - 13:13

бащата на геновева почервенява от яд, удря един силен шамар на дъщеря си.
ако не ми съдействаш ще загубя търпение а тогава лошо ти се пише, заради теб си докарах куб неприятности, така че говори иначе ще ме принудиш да обърна другия край, а това няма да е никак добре за теб.
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 7 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by Jesus on extasy Пет 5 Мар 2010 - 18:40

какво съм виновна аз за твоята мръсна работа?! искам спас и драго! нищичко няма да ти кажа!!!! обръщай,който край искаш - не ми пука!
Jesus on extasy
Jesus on extasy
UNDERUser

Apelike
Чист Брой мнения : 76
Join date : 25.01.2010
Age : 31
Местожителство : Varna

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 7 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by death-thrashar Пет 5 Мар 2010 - 19:44

добре, да кажем че се съглася да отидеш при спас и при драго, но преди това имам едно условие, ако се съгласиш може и да те пусна при тях и то е да ми кажеш кой е въпросният драго и защо се крие като мишка! като е толкова голям мъж да се изправи лице в лице с мен а не да се крие като мижитурка. изборът е твой дъще!
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 7 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by Jesus on extasy Пет 5 Мар 2010 - 22:25

ти за тъпа ли си мислиш Very Happy да не мислиш,че той е толкова глупав да ми разкрие плановете си... той не ми показа дори лицето си,ти искаш да ти казвам къкъв е ...
Jesus on extasy
Jesus on extasy
UNDERUser

Apelike
Чист Брой мнения : 76
Join date : 25.01.2010
Age : 31
Местожителство : Varna

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 7 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by death-thrashar Пет 5 Мар 2010 - 22:28

добре, върви при твоя възлюбен драго, хайде изчезвай докато не съм си променил мнението и повече да не си се появила в имението ми ясен ли съм? от днес ти не си ми дъщеря, набий си го в тъпата кратуна.
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 7 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by Jesus on extasy Пет 5 Мар 2010 - 22:38

ти никога не си ми бил баща (размахвайки свидетелство за раждане с името на Пенчо Славейков)
Jesus on extasy
Jesus on extasy
UNDERUser

Apelike
Чист Брой мнения : 76
Join date : 25.01.2010
Age : 31
Местожителство : Varna

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 7 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by death-thrashar Пет 5 Мар 2010 - 23:02

necrobutcher хваща геновева и я изхвърля от къщи като затръшва вратата след нея.
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 7 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by Jesus on extasy Пет 5 Мар 2010 - 23:54

*геновева сяда на тротоара пред имението и се чуди какво да прави...останала без пари,без място където да отиде...*
Jesus on extasy
Jesus on extasy
UNDERUser

Apelike
Чист Брой мнения : 76
Join date : 25.01.2010
Age : 31
Местожителство : Varna

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 7 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 7 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите