[-Underground Bulgaria-]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Да си направим наш си сапунен сериaл:)

+11
Lill'froG
Vallez
[ .Miss.] [ .Plas†ic. ]
Jesus on extasy
Milenitta
Gabaro
nochalga
_vrgn_lola_
LOGOS
death-thrashar
Баба Яга
15 posters

Страница 6 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Empty Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by Баба Яга Чет 28 Яну 2010 - 7:05

First topic message reminder :

Хайде да се позабавляваме и,да си направим наш си сапунен сериал.Всеки ще добавя по нещо,а героите естествено ще сме самите ние.
Баба Яга
Баба Яга
UNDERUser

Confused
Чист Брой мнения : 73
Join date : 15.01.2010
Age : 39
Местожителство : Варна

https://underbg.bulgarianforum.net/forum-f11/topic-t2-30.htm#1466

Върнете се в началото Go down


Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by Vallez Сря 24 Фев 2010 - 1:43

Свидетели казаха, че са я видели да влиза точно преди експлозията, но не намерихме нищо. Назначил съм екип, който да се заеме с проблема.
Vallez
Vallez
UNDERUser

Lonely
Титла : sXe
Чист Брой мнения : 144
Join date : 09.12.2009

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by LOGOS Чет 25 Фев 2010 - 11:10

Jesus on extasy написа:дъщерята на necrobutcher се събужда на непознато място и първото нещо,което съзира е лицето на един голобрад и дебел мутрясал звяр,който отвратително и се хили

Телефона на въпросния звяр звъни.
"Да..да..да..разбрах. Сушам шефе."
Той се обръща към Геновева слага и торба на главата и я отвежда. 10 минути по-късно Геновева е оставена в някаква стая, все още е с торбата на главата и с вързани ръце.
Чува се глас:

"Драго ми е. Съжалявам за неудобствата, но трябваше да сме предпазливи. От този момент нататък ще получаваш по-добри грижи. Драго ми беше. Драго."
Геновева усеща движение. Някой развързва ръцете й. Тя маха торбата и вижда Спас срещу себе си, галейки козичката си.
...


LOGOS
LOGOS
Administrator

Undering
Титла : [-ЪндъР-]
Бан Брой мнения : 341
Join date : 05.12.2009
Age : 35
Местожителство : Варна мн. ясно

http://chigot.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by Jesus on extasy Чет 25 Фев 2010 - 19:31

искам обяснение! искааам да разбера,защо подяволите галиш козичката,а не мен! и какво се случва с баща ми??? защо е всичко товаа
Jesus on extasy
Jesus on extasy
UNDERUser

Apelike
Чист Брой мнения : 76
Join date : 25.01.2010
Age : 31
Местожителство : Varna

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by death-thrashar Чет 25 Фев 2010 - 19:36

necrobutcher не може да заспи, ходи умислен и въобще няма никакъв апетит. той много се притеснява за дъщеря си и за събитията които стават, освен това е неспокоен че ако полицаите навлязат по-надълбоко ще открият мръсния бизнес с който се занимава.
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by LOGOS Пет 26 Фев 2010 - 11:58

Телефона на necrobutcher звъни. Електронен глас:
"Драго ми е. Дъщеря ти беше открита в безсъзнание след взрива. Хората ми я доведоха при мен. Жива е и получава всички грижи от които се нуждае и които иска. Очаквай обаждане. Драго ми беше. Драго."
Звук от модем и сигнал "заето".
LOGOS
LOGOS
Administrator

Undering
Титла : [-ЪндъР-]
Бан Брой мнения : 341
Join date : 05.12.2009
Age : 35
Местожителство : Варна мн. ясно

http://chigot.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by death-thrashar Пет 26 Фев 2010 - 12:53

necrobutcher още повече изтръпна след това обаждане и изтърва чашата от която пиеше в момента люта 70 градусова ракия.
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by Vallez Пет 26 Фев 2010 - 18:51

Телефонът на necrobutcher звъни:
Здравей, открих нещо интересно. Има един Драго, който има охранителна фирма. Проверих го, но се оказа, че фирмата му не охранява нито един обект. Мисля че я ползва за прикритие и се занимава с нещо противоконституционно. Ще продължа търсенето но, това определено привлече вниманието ми.
Което от друга страна ми навява въпроса: Защо този/това Драго, Ви притеснява? Имате ли идея?
По въпроса с дъщеря ви, още няма развитие, но продължаваме да я търсим.

Пускам ти по факса нещо интересно. Това е емблемата на тази фирма на Драго:
Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Imgthingo

Затваря телефона, и си мисли: "Абе, тоя ми е малко съмнителен. Не може от нищото някой да дойде и да почне да му прави някакви бели. Май ще трябва и него да го разнищя, ама не му е сега редът на него."
Vallez
Vallez
UNDERUser

Lonely
Титла : sXe
Чист Брой мнения : 144
Join date : 09.12.2009

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by death-thrashar Пет 26 Фев 2010 - 19:14

necrobutcher върти телефон на един от своите хора.
слушай сега пор, имам една работа за теб, много внимавай защото ще отговаряш с главата си ако я издъниш.
искам да проучиш в детаили каква е тази охранителна фирма на този драго, ако трябва като охрана се запиши там или нещо от сорта, но искам вътрешен човек да имам там.
внимавай момче, дъщеря ми е в опасност и искам да пипаш много внимателно защото ако надушат нещо е свършено и с мен но и с теб.
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by Lill'froG Нед 28 Фев 2010 - 0:02

От телефонната слушалка се чува дрезгав глас, на жена на средна възраст, явно пушачка:
- Аз винаги пипам внимателно Cool , а ти имаш някаква грешка! А аз съм на Драго майка му - Кака Дора! Голям късметлия се извъди.Ще ти бъда вътрешен човек, че това момче голям хулиган стана ...къде сбърках.. само недей ме забърква с полицията, че имам лоши спомени и ме търсят от младини задето се забавлявах по градинките с разни левенти Twisted Evil ...
Lill'froG
Lill'froG
UNDERUser

Flirty
Чист Брой мнения : 6
Join date : 19.02.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by death-thrashar Нед 28 Фев 2010 - 12:29

како доро, нямаш проблеми, полицията няма да научи за твоите неща, само едно ще те помоля, кажи ми всичко което знаеш за драго, но не по телефона, да се срещнем някъде?
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by LOGOS Нед 28 Фев 2010 - 14:42

Кака Дора уговаря срещата. necrobutcher пристига на уговореното място. Приближават го двама мъже в костюми, с тъмни очила.
" Добър ден. Агент Йорданов и партньора ми Игнатов ( съответните значки ). Разбрахме, че търсите информация за т.нар. ДиСекюрити. Тук сме, за да ви кажем, че работим по случая и ви молим да оставите дейностите на фирмата на нас. Имайки предвид скорошните ви изживявания сме сигурни, че имате достатъчно други проблеми. "
Двамата се качват в автомобил с 6 цифрени номера и потеглят.
LOGOS
LOGOS
Administrator

Undering
Титла : [-ЪндъР-]
Бан Брой мнения : 341
Join date : 05.12.2009
Age : 35
Местожителство : Варна мн. ясно

http://chigot.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by death-thrashar Нед 28 Фев 2010 - 15:13

въпреки всичко necrobutcher изобщо не се вслушва в съвета на двамата костюмирани и отива на срещата с кака дора.
вътрешно е доста неспокоен защото вече не знае на кого може и на кого не може да се довери, но въпреки всичко е решил да намери тоя драго който и да е той и да го зарови на 2 метра под земята защото той му разсипва бавно живота.
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by Lill'froG Нед 28 Фев 2010 - 15:53

Кака Дора вижда как костюмираните се оттеглят.Necrobutcher продължава по пътя си и се оглежда, търсейки някоя лелка, като вижда пред себе си мистичен силует, на висока жена в къса черна рокля, с голяма черна капела и убийстевно тяло.
- Жената се обръща към него и изпуска цигарен дим в лицето му … Аз съм Дора, защо си довел полицията? Нима не се бяхме договорили нещо? - Пронизва го с поглед и чака смислено обяснение ...
Lill'froG
Lill'froG
UNDERUser

Flirty
Чист Брой мнения : 6
Join date : 19.02.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by death-thrashar Нед 28 Фев 2010 - 17:03

кълна се че не съм водил полиция, незнам какво става, но някой ми готви постоянно капани и е с една крачка пред мен.
ако исках да водя полиция досега щяха да са те затворили а и аз нямам никаква полза от това да си в затвора защото ти си ми нужна.
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by Lill'froG Нед 28 Фев 2010 - 19:00

- Добре, майната им на тях ... и на всичко! Виж, явно работата е сериозна и е станало някакво Голямо объркване... Нямам син, работя към секс-телефонна компания, понеже няма как да се издържам.Без образование съм, а и имам неуредени сметки с полицията.
Обаждат се какви ли не хора при мен и съм свикнала да влизам в роли. Понякога изкарвам и някой друг лев, ако клиентите искат среща. Съжалявам ако съм ти загубила времето, няма ли как да се реванширам ?


Последната промяна е направена от LOGOS на Вто 2 Мар 2010 - 11:23; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Правопис :))
Lill'froG
Lill'froG
UNDERUser

Flirty
Чист Брой мнения : 6
Join date : 19.02.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by death-thrashar Нед 28 Фев 2010 - 19:39

слушай ме сега и добре запомни, не ме разигравай, ако си решила да ме разиграваш много лошо.
дъщеря ми е отвлечена и нямам намерение да се церемоня, така че кажи ми истината какво знаеш а пък като се оправи всичко може и на вечеря да излезем, но на този етап нищо не се знае.
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by Lill'froG Нед 28 Фев 2010 - 22:04

Кака Дора се усмихва ехидно и отговари:
- Младежо, никого не разигравам! Мислех,че ме търсиш по работа. Нито ми е цел да ти се бъркам в работите, нито ме интересува. Аз исках просто интересна вечер с финансови облаги! Опитах се да съм учтива, явно си имаш проблеми. Жената се извърна грациозно, настъпи фаса с тока си и добави:
-Аз нямам какво да губя в мизерения ми живот, но ти май си забравил да цениш хората около себе си.
Lill'froG
Lill'froG
UNDERUser

Flirty
Чист Брой мнения : 6
Join date : 19.02.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by death-thrashar Нед 28 Фев 2010 - 22:10

necrobutcher пребледня от нерви и каза:
слушай кучко, ако поискам няма да излезеш жива оттук, така че много внимавай щото може да не доживееш до утре ако не ми сътрудничиш. ясен ли съм?
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by DaRk_StyLe Нед 28 Фев 2010 - 22:20

Кака Дора му отговаря:
Я си гледай работата ве..шкембак Exclamation
DaRk_StyLe
DaRk_StyLe
UNDERUser

Doubtful
Титла : Луд за връзване
Чист Брой мнения : 5
Join date : 28.02.2010

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by death-thrashar Нед 28 Фев 2010 - 22:26

necrobutcher само свъсва лицето си в злобна гримаса, става и си тръгва без да каже и дума.
прибира се в къщи и звъни по телефона на един от своите хора:
отиваш, ще търсиш някаква си кака дора, след което дава подробно описание на жената: като я намериш ми я докарай, но да е жива, насини я но не я убивай, трябва ми задължително жива за да ми каже нещо много важно ако въобще живота за нея има някаква стойност.
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by LOGOS Вто 2 Мар 2010 - 11:35

Телефона на necrobutcher звъни. Компютърен глас:
"Драго ми е. Виждам, че от дума не разбираш. Чух че следиш жена. Нямам общо с нея в момента. Ако си намислил нещо спрямо нея, знай че само ще си усложниш ситуацията. За дъщеря си очаквай включване. Драго ми беше. Драго."
Шум от модем....
След по-малко от минута се чува почукване. necrobutcher отваря вратата на офиса си и вижда как тъмен субект "излита" през прозореца. Поглежда надолу и вижда плик. Вкарва го в офиса. Отваря го и вътре вижда снимка на дъщеря си, която държи днешен вестник. На гърба на снимката с неин почерк:

"Добре съм. Получавам всичко което искам. Не ме малтретират."

....
LOGOS
LOGOS
Administrator

Undering
Титла : [-ЪндъР-]
Бан Брой мнения : 341
Join date : 05.12.2009
Age : 35
Местожителство : Варна мн. ясно

http://chigot.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by death-thrashar Вто 2 Мар 2010 - 14:22

necrobutcher звъни на своя човек:
отменям поръчката, връщай се обратно, няма да закачаш жената. остави я да си живее спокойно.

затваря телефона и започва да се чуди как може да се свърже с въпросния драго за да разбере неговите искания, защото до момента всичко е тъмна загадка. внезапно в главата му се ражда идея, звъни на цура, но удря на камък защото телефона му дава че е извън обхват или че е с изключен номер в момента.
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by Vallez Вто 2 Мар 2010 - 16:14

*На вратата на necrobutcher се чука. Той отваря и вижда главен дознател Любков. *

Привет, възнамерявах да Ви звънна малко по-късно, но минавах наблизо и реших да се отбия и да ви го кажа лично.
На запис от охранителната камера на супермаркета срещу вашето заведение, се вижда един черен микробус с номер: D 1817 O, опитахме се да го издирим в базата данни, но не излезе нищо, което е много странно. След като поразсъждавах малко, забелязах следното:
D = D
18 = R
1 = A
7 = G
O = O
Намерихме микробуса, м/у 2 склада в индустриалната зона. И 2та са собственост на фирма "Дора-инвест", но друго не мога да кажа за момента, освен че в микробуса намерихме дамско сако със следи от сажди и няколко дълги косъма, със цвета на косата на дъщеря ви.
Vallez
Vallez
UNDERUser

Lonely
Титла : sXe
Чист Брой мнения : 144
Join date : 09.12.2009

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by death-thrashar Вто 2 Мар 2010 - 17:07

благодаря ви господин любков, междувременно днес преди броени минути получих писмо от дъщеря си върху гърба на вестник в който пише че е добре и че не е малтретирана, но много се съмнявам дали го е писала тя.
чесно да ви кажа всичко в главата ми е много объркано.
искате ли нещо за пиене?
death-thrashar
death-thrashar
UNDERUser

Horny
Титла : тотална откачалка.
Чист Брой мнения : 612
Join date : 16.12.2009
Age : 42
Местожителство : село несебър

http://www.dark-date.net/profile.php?user=chaosstreetpunk

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by LOGOS Вто 2 Мар 2010 - 17:27

Телефона на necrobutcher звъни. Компютърен глас:
"Драго ми е. Земята върху която беше построен куба ви. Да се прехвърли на името на дъщеря ви. Разрешенията за строеж и всичко останало да бъдат уредени. Готовите документи поставете в кафяв плик за писма. Ще се свържа с вас. Драго ми беше. Драго. "
Шум от модем....
Телефона на Любков звъни.

"Генерал-лейтенант Борисов на телефона. Желая да говоря с вас. Очаквам да се явите в кабинета ми до 24 часа."
...




Всякаква прилика с действителни лица е случайна Very Happy
LOGOS
LOGOS
Administrator

Undering
Титла : [-ЪндъР-]
Бан Брой мнения : 341
Join date : 05.12.2009
Age : 35
Местожителство : Варна мн. ясно

http://chigot.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Да си направим наш си сапунен сериaл:) - Page 6 Empty Re: Да си направим наш си сапунен сериaл:)

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите