HI-Tech Mузей

Предишната тема Следващата тема Go down

HI-Tech Mузей

Писане by Darkness_demoN on Пон 18 Яну 2010 - 17:04

Идеята е да публикувате тук вашите стари джаджи я било то компютри, мобилни апарати, телевизионни игри и тнт. който се въртят все още из дома ви Smile

Spoiler:

Четец на карти ( сим карти ) запазваше телефонни номера.
Spoiler:

МР5 О_o Player Кога работи кога не .....
Spoiler:

Е това е телефон Smile Първият ми 3330.
Spoiler:

След това дойде времето на клиповете и снимките та успях да си намеря това телефонче Smile Купих го от един приятел Smile Все още работи ( с леки бъгове )
Spoiler:

След това дойде и геймърската мания и се стигна до този красавец Surprised Все още работи!
Spoiler:

Старата ми видео карта.
Незнам дали е мъртва със сигурност понеже не се виждат хардуерни проблеми но просто един прекрасен ден спря да работи Smile

S3 Spyder III Arctic

Mariya: we're like super powerful and modern computers
Mariya: great hardware
Mariya: shitty software
Darkness_demoN
Administrator

Musical
Титла : Човек с ограничено м
Бан Брой мнения : 535
Местожителство : Някъде там

http://underbg.darkbb.info

Върнете се в началото Go down

Re: HI-Tech Mузей

Писане by egasimus on Чет 11 Мар 2010 - 10:19

съветски 12-канален мишпулт электроника пм-04, намерен от баща ми захвърлен на един боклук. оказа се, че работи, кога повече, кога по-малко, след като го носих у един приятел дълго време не свиреше, а снощи се оказа, че се е посъвзел от пребиваването в градския транспорт и си направихме едно джемче.

а това е захранването на бившия ми усилвател, който вече май предаде богу дух окончателно. баща ми беше видял едни цигани да разбиват един стар комп (пентиум 100, както се оказа), след като му бяха изрязали всички жици, и го беше купил от тях за 1,50 лв. от неговото захранване си направих това. м/у двете клеми има дупка, щото нямах стотинки за трета...
egasimus
UNDERUser

Brooding
Чист Брой мнения : 37

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

- Similar topics